Styrelsen i Brf Björkslingan består av bostadsrättsägare i föreningen. Vid kontakt, se våra gemensamma kontaktuppgifter.

Vi som sitter i styrelsen är:

Ledamöter

Tomas Möller
Svalövsvägen 12
tomas@bjorkslingan.se

Erika Heineman
Svalövsvägen 12
erika@bjorkslingan.se

Thom Gisslén
Svalövsvägen 10
thom@bjorkslingan.se

Pontus Åkesson‪
Simrishamnsvägen 3
pontus@bjorkslingan.se

Mikael Strömmer
Halmstadsvägen 50
mikael@bjorkslingan.se

Alexander Hallerboij
Svalövsvägen 4
alexander@bjorkslingan.se

Hanna Strandberg
hanna@bjorkslingan.se

Suppleanter

Andres Coca Rojas
Svalövsvägen 6
Andres@bjorkslingan.se

Micke Peters
Svalövsvägen 10
micke@bjorkslingan.se

Petter Svensson
Svalövsvägen 10
petter@bjorkslingan.se